8 Wschodniosaksońskie Dni Branży Maszynowej

2017-10-25

8. Wschodniosaksońskie Dni Branży Maszynowej

Termin: 25 - 26 października 2017

Miejsce: Technologie- und Gründerzentrum Bautzen GmbH (TGZ Bautzen)
Preuschwitzer Straße 20
D-02625 Bautzen

Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza Państwa serdecznie do udziału w VIII Wschodniosaksońskich Dniach Branży Maszynowej,które odbędą się 25 i 26 października 2017 roku w Parku Technologii i Innowacji w Bautzen (Technologie- und Gründerzentrum Bautzen GmbH).
Wydarzenie łączy przedstawicieli branży z Polski, Niemiec i Czech dając jednoczesnie wgląd w trendy rozwojowe oraz technologiczne możliwości zastosowania materiałów kompozytowych w przemyśle motoryzacyjnym, maszynowym, lotniczym i szynowym.


25.10.2017 podczas Forum Innowacji „Konstrukcje lekkie w branży motoryzacyjnej i maszynowej” będzie możliwość wysłuchania prelekcji ze strony przedstawicieli jednostek naukowo-badawczych z Polski i Niemiec oraz wiodących przedsiębiorstw z regionu, a giełda kooperacyjna towarzysząca wydarzeniu pozwoli na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych.


26.10.2017 zapraszamy do udziału w zwiedzaniu firmy Havlat Präzisionstechnik GmbH oraz Centrum Tworzyw Sztucznych Instytutu Fraunhofera w Zittau.
Forum Innowacji „Konstrukcje lekkie w branży motoryzacyjnej i maszynowej” realizowane jest w ramach projektu InnoCoopPolSax i współfinansowane z Programu Współpracy Interreg Polska – Saksonia 2014-2020.

Bezpłatny udział.